post

Друзі, закінчується літо і в оксамитовий сезон ми хочемо провести разом із вами особливу акцію – фото-конкурс «Подорожую з Младною». Ті, хто вже знайомий з косметикою українського виробника Младна, знають, що вона упакована у зручні, симпатичні баночки і пляшечки. А для деяких засобів є і окремий, компактний варіант, який чудово підходить для подорожей.

Умови акції від українського косметичного бренду Младна

Головний приз конкурсу МладнаТермін дії акції з 29 серпня по 20 вересня 2017 року включно.

У цей період розмістіть у Facebook чи Instagram гарне фото з нашою натуральною косметикою у подорожі – на дачі, на морі, в горах, куди би ви не їхали.

Якщо ж ви вже не плануєте далеких поїздок, але хочете взяти участь у конкурсі, зробіть фото у парку, на прогулянці, у місці з гарним краєвидом, і поділіться красою з нами!

Неодмінно відмітьте Младну у своїх дописах, щоб ми їх побачили і змогли додати до своїх сторінок. Можна подати кілька фото, це покращить ваші шанси на виграш, але не більше 3 від одного учасника.

Кожне фото отримає унікальний номер, а 21 вересня ми проведемо розіграш і, як у лотереї, витягнемо три переможні номери.

Першим призом стане ваш портрет, намальований нашою талановитою співробітницею Олесею! Тут ви можете побачити приклади її робіт.

Другий і третій призи – набори нашої косметики.

Чекаємо на ваші фото і гарних вам подорожей та прогулянок!

Залишити відповідь