post

Ця дрібниця здатна зіпсувати таку жадану мить жіночого тріумфу, особливо влітку, коли так хочеться бути взірцем досконалості. Уявіть: ніжний бриз пустотливо підхоплює полу вашого парео, захоплені погляди сканують вашу витончену поставу і… ЦЕЛЮЛІТ!

…Наша «війна з апельсиновою кіркою» триває ще з сімдесятих років, з часу першої згадки у пресі про целюліт. І хоча він є всього лише обов’язковою жіночою вторинною статевою ознакою, що допомагає жінці при вагітності та годуванні немовляти, та погодьтесь: його рихла субстанція виглядає доволі неприємно.

Чи можна подолати целюліт? Можна, хоча і не повністю, за умови, що антицелюлітні процедури стануть постійними і комплексними.

Як же все-таки подолати целюліт?

В першу чергу треба оцінити свій спосіб життя і за необхідності внести в нього деякі зміни. Так, важливими умовами для покращення самопочуття і стану шкіри є:

  • збалансоване харчування
  • достатня кількість води
  • відмова від шкідливих звичок
  • фізична активність.

Подолати целюліт. Фітнес і натуральна косметика.Все це призводить до посилення обміну речовин та зменшення жирових відкладень. Дієвими є також спрямований масаж проблемних зон, гідромасаж, мезотерапія, обгортання і косметичні засоби, котрі сприяють поліпшенню кровообігу шкіри та виведенню з неї зайвої рідини.

Окрім цього, у  боротьбі з целюлітом кожна жінка накопичила свій власний секретний арсенал. Наприклад, голівудська актриса Холі Бері віддає перевагу саморобному скрабу з кави. Ми ж пропонуємо зручніший, та не менш ефективний засіб – повністю готову для використання натуральну пасту-скраб для тіла «Кава з корицею», створену українським виробником натуральної етичної косметики Младна.

Ця паста ручної роботи є цінним джерелом життєвої сили для враженого целюлітом тіла: кава глибоко очищує й насичує киснем нашу шкіру, а кориця збагачує її поживними речовинами та сприяє активній руйнації жирових грудочок. Підсилюють оздоровлюючу дію й інші компоненти засобу: цілющі олії, фруктові кислоти, вітамін Е.

Купити натуральний антицелюлітний скраб Кава з корицею

А наостанок – антицелюлітна формула від Младни: до рухової активності додати пасту-скраб «Кава з корицею» і помножити на терплячий догляд. І ніякий целюліт не завадить нам тішити власне его та нескромні пляжні погляди оксамитово-пружною шкірою!

Зверніть увагу: паста містить натуральну корицю, яка може викликати почервоніння і печію шкіри, тому будьте обережні і перед початком процедур випробуйте цей скраб на невеличкій ділянці шкіри, щоб переконатися, що у вас немає індивідуального несприйняття кориці!

Зберегти

Зберегти

Залишити відповідь