post

Четвер перед Великоднем недаремно зветься Чистим, адже традиційно, напередодні цього великого свята, люди проводили обряди весняного очищення. Наводили лад в домі, коморах, на подвір’ї, на городі, в саду. Таким чином вони звільнялися від усього старого і віджилого – до свята все мало блищати чистотою. Символізувало це і прощання з зимою та підготовку до весняних робіт.

Після того, як житло і все навколо нього було в порядку, переходили до очищення тіла. Купалися до світ сонця джерельною або криничною водою, а якщо поблизу протікала чиста ріка, то в проточній воді. Змивали з тіла не лише бруд, але й усі пережиті негаразди й недуги. Чиста вода мала й ритуальну силу – вона захищала від злих сил і негод, зміцнювала здоров’я, мала принести добробут і щастя.

В наш час багато змінилось, не кожен має домашнє господарство чи можливість скупатися у джерельній воді. І все ж цей день варто провести з думками про очищення, зробити те, що в наших силах і можливостях, щоб підготуватися до свят.

А оскільки йдеться про чистоту, то що може бути краще, ніж можливість використовувати натуральну косметику, яка не нанесе шкоди вашому тілу?

Тому з нагоди свят український виробник етичної косметики Младна пропонує неймовірну 50% знижку! Ми хочемо, щоб наші чудові засоби ручної роботи в цей день були доступними і ви змогли приєднатися до дива природного догляду. З прийдешнім вас Великоднем!

Знижка -50% на українську косметику Младна

Умови акції від Младни на Чистий четвер

Акція проходить 2 дні – 13 і 14 квітня. Завершення акції 14 квітня о 21.00.

ВСЯ наявна натуральна косметика продаватиметься зі знижкою 50% у крамницях Младни і в інтернет-магазині.

Для того, щоб отримати знижку на сайті, в поле купону треба ввести слова:

clean-thursday

Тобто Чистий четвер англійською мовою.

Щоб уникнути помилок, скопіюйте код звідси і введіть у поле купону.

І натиснути кнопку Застосувати купон.

Вартість продукції у вашому кошику буде автоматично перераховано зі знижкою.

Залишити відповідь